Mobil Düğün Uygulaması

Düğün organizasyonunu mobil uygulama üzerinden yönetmek.

Mobil düğün salonu uygulaması dört ana bölümden oluşmaktadır. Bunlar salon yönetimi, gelin & damat, davetliler ve web paneli bölümleridir.

İlk bölüm olan Salon Yönetimi’nde düğünlerin akış takibini yapabilir, organizasyon bilgilerini girebilir ve fiyatlandırabilir, salon yerleşimi oluşturabilir, masa yerleşimlerini (Gelin & Damat tarafından belirlenen şekilde) görebilir, düğün randevularının takibinin yapabilir ve doluluk tarihlerini belirleyebilir, sipariş takibi yapabilir (davetlilerden gelen siparişlerin ilgili birimlere yönlendirilmesi vs.), davetlilerden gelen mesajları görebilir, hizmetler ekleyebilir ve fiyatlarını belirleyebilir, anketler oluşturabilir, kurumsal firma bilgilerini düzenleyebilir, yazılım destekle iletişime geçebilir.

İkinci bölüm olan Gelin & Damat’ta düğün akışı planlayabilir ve akışı düğünden önce düzenleyebilir, düğün tarihine kalan süreyi ana ekranda görebilir (geri sayım şeklinde), davetli listesi oluşturabilir (telefon rehberinden otomatik olarak çekebilir.) ve salon planına göre davetlilerin masalara yerleşimlerini düzenleyebilir, düğün salonunun sağladığı organizasyon çeşitlerinden seçimlerini yapabilir, düğün salonunun sağladığı hizmetlerden seçimlerini yapabilir, banka hesabı bilgilerini ekleyebilir (takı takma özelliği için gerekli), yazılım destekle iletişime geçebilir. Ayrıca düğün öncesi olarak; ajanda oluşturma ile düğün öncesinde yapılacakların ay-ay listesinin oluşturulması ve yapılanların işaretlenmesi sağlanacak. Yine düğün öncesinde bütçe planlaması, harcamalar, tutarlarıyla birlikte bir hesaplama aracıyla beraber gelin ve damada yardımcı olacak ve bu bilgiler kayıt altına alınacak. Ayrıca ev ihtiyaç listesi oluşturulabilecek, alınan ürünlerin oluşturulan bütçe üzerinden hesaplamaları yapılıp toplam kalan bütçenin hesaplaması yapılacak.

Üçüncü bölüm olan Davetlilerde düğün hakkında bilgi alabilir ve düğün akışını görüntüleyebilir, salon yönetimine mesajlarını ve yorumlarını iletebilir, masasına sipariş verebilir, düğünü izle özelliği ile düğüne gelemeyenler düğünü kamera ile canlı olarak izleyebilir, takı tak özelliği ile düğüne gelemeyen davetliler takısını mobil uygulama üzerinden ödeme yaparak gelin ve damadın hesabına iletebilir, yazılım destek ile irtibata geçebilir.

Dördüncü bölümde ise Salon Yönetimi ve Gelin & Damat için Web Paneli oluşturulacak. Bu panelde mobilde yapılan tüm işlemler yapılabilecektir. Aynı zamanda düğüne özel kodu tarayıcılarına giren Davetliler de düğüne ait özet bilgileri (akış, yayınlanan mesajlar gibi) görüntüleyebilecekler.

Takım