ANA MENÜ

Trabzon Teknokent
Yönetim Kurulu
Bünyemizdeki Şirketler
Proje Bankası
Teşvikler
Başvuru
Teknokent Nedir?
Teknoloji Transfer Ofisi
Mevzuat ve Yönetmelikler
Teknokent Haberler
Teknokent Etkinlikler
Teknokent Foto Galeri
Sıkça Sorulan Sorular
Site Haritası
İletişim

TEKNOKENT ETKİNLİKLER

1 2
İFTAR DAVETİ
Trabzon Teknokent ailesi iftar programında buluştu.
FARKINDALIK, TANITIM, BİLGİLENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne yapmış olduğumuz ziyaretimizde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet YOLOĞLU ile Trabzon Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi kurumsal kimlik çalışması ve bu doğrultudaki faaliyetler hakkında görüş alışverişi gerçekleştirildi.
Trabzon Teknokent Genel Kurul Toplantısı
Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. 2016-2017 yıllarına ait Olağan Genel Kurul toplantısı 25.05.2018 tarihinde saat 17:00 da gerçekleştirilmiştir.
Demoday Etkinliği
Trabzon TİM TEB Girişim Evi Let's Up Programı kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilen "Demoday" Etkinliği 'nde 2 genç girişimci Silikon Vadisi bileti kazandı. "Akıllı Araç Otomasyonu  ve "Kişiye Özel Ses Analizi "projeleri ödülü hakeden iş fikirleri oldu.
6.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 6. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi 8 Mayıs 2018  Salı günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk ÖZLÜ'nün katılımlarıyla Bilkent Otel ve Konferans Merkezinde gerçekleştirildi.
7.Trabzon İstihdam Fuarı 
İş arayanlar, işverenler ve ilgili kurum/kuruluşları bir araya getirerek, yerel ekonomi ve istihdam ortamını hareketlendirmek ve güçlendirmek için organize edilen 7. Trabzon İstihdam Fuarı 7-8 Mayıs 2018 tarihlerinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kongre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilmiş.
Girişimcilik Ekosisteminin Tanıtılması
İlimizde Eğitim Öğretim faaliyetlerini sürdürmekte olan Liselerimize yönelik Girişimcilik Eğitimlerimize devam etmekteyiz.
Airpreneurs Etkinliği
Karadeniz Teknik Üniversitesi-Trabzon Teknokent-Türkiye Girişimcilik Vakfı işbirliğinde “Airpreneurs Etkinliği ”  gerçekleştirildi.

KTÜ 4. KARİYER FUARI
7-8 Mart 2018  KTÜ 4. Kariyer Fuarı Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Fuar, katılımcı firmaların ziyaretçilerle birebir görüşme, staj ve iş pozisyonlarını onlara tanıtma ve kendilerinin öz geçmişlerini değerlendirme fırsatı bulmalarını sağlamaktadır.
Girişimci Kişiliği ve Yeni Ekonomide Girişimcilik
Trabzon Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi ve Trabzon Tim Teb Girişim Evi İşbirliğinde Trabzon İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Girişimcilik üzerine eğitim verildi.
6. TET Ar-Ge Proje Pazarı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ'nün katılımlarıyla 6.sı düzenlenen TET Ar-Ge Proje Pazarı ödülleri sahiplerini buldu.

86. İzmir Enternasyonal Fuarı Kapılarını Açıyor


Her yıl farklı bir tema ile düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı' nın bu yılki ana teması İNOVASYON-ENERJİ'' olarak belirlenmiştir.Fuarın partner ülkesi Rusya olup,onur konuk ili ise Muğla'dır.
3 BOYUTLU MODELLEME EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR
 Trabzon Teknokent - Karadeniz Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi İşbirliği kapsamında, SOLIDWORKS 2017 - AUTODESK 3DS MAX Kurslarına Katılımcılarını Bekliyor.
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KARİYER FUARI

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kariyer Merkezi tarafından, Osman Turan Kongre Merkezinde 3.sü gerçekleştirilen Kariyer Fuarı etkinliği kapsamında, Trabzon Teknokent olarak yapılan etkinliğe katılarak; Girişimcilik, Proje Yönetimi, Ar-Ge ve İnovasyon konularında bilgi ve tecrübelerimizi paylaştık.
KOŞUL FARKLILAŞTIRMA YOLUYLA YENİLEŞİM(İNOVASYON)-GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON EĞİTİMİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Trabzon Teknokent tarafından Turizm ve Teknoloji Eski Bakanı Mustafa Tınaz Titiz'in katılımıyla çözümün yenileşme hareketiyle daha çok değer üretmekten geçtiğinin aktarıldığı "inovasyon" ya da Türkçe sözcükle "yenileşim" temalı bir eğitim düzenlendi.
Anasayfa